FacebookYouTube
Úvod

Ultrazvukové čištění dílů

Náš motoservis je vybaven tím nejlepším zařízením, co současnost nabízí. Čištění karburátorů – pro nás je to hračka, naší ultrazvukovou čističkou dokonale odstraníme veškeré nečistoty z Vašeho karburátoru a nastavíme ho opět na 100 % výkon. Nechte čištění na nás ! V tomto oboru jsme opravdoví mistři.

Ultrazvukem se u nás nečistí jen karburátory. Jsme schopni vyčistit prakticky jakékoli jiné součásti (hlavně motoru) které mají členité díly, slepé otvory, závity či jiná běžně nepřístupná místa.

Ultrazvukové čističky jsou v současné době jedním z nejefektivnějších a nejšetrnějších zařízení k čištění a odmašťování.

Ultrazvukové čištění je moderní, velice rychlý, efektivní a progresivní způsob odstraňování organických i neorganických volně vázaných nečistot z povrchů. Při provozu ultrazvukového zdroje vzniká jev zvaný "kavitace", při kterém se v čistícím médiu vytváří miliony mikroskopických bublinek, které vzápětí implodují a uvolněná energie strhává nečistoty z povrchu čištěného předmětu z jeho vnějších i vnitřních částí. Čištěné předměty se ultrazvukem mechanicky nepoškozují. Ultrazvukové čističky spolehlivě vyčistí i členité povrchy.

Čištění ultrazvukem se používá všude tam, kde je kladen velký důraz na finální čistotu.

Dopřejte svému motocyklu to nejlepší.